Top
Teşvikiye Şişli İstanbul +90 542 508 05 37 gulcin@gulcinkosar.com

Bilinçaltı Çalışmalarla Korkularınızı Yenme

Hayatta kalmamız için temel, insani güçlü duygulardan biridir. Bir insanın korkuya kapılması için "tehlikeli bir uyaran" kendini göstermelidir.Korku ile ilgili en önemli noktalardan biriside kişinin algıladığı tehlike karşısında sahip olduğu kendi gücü (güç algısıdır).

Tehlikeyle baş edebileceği inancı, Tehlikeyle baş edemeyeceği inancı korku düzeyini belirleyen durumdur.Normal (işlevsel olan) ise korku düzeyiniz gerçekçi olmasıdır. Korku duygusu "gerçekçi" olmaktan çıktığı oranda kişinin piskolojik varlığını ve yaşam kalitesini olumsuz etkiler.Kaynağı genellikle çocukluk ve ergenlik yıllarında oluşur. Aileden ve çevreden öğrenme yoluyla oluşabildiği gibi bu dönemde uyarana karşı tekrar deneyimlenen korku ve paniğe maruz kalma duygusunun pekiştirilmesi halidir.Bilinçaltı düzeyde gerçekçi olmayan korkunun ana sebebi tespit edilir. Bilinçaltında soruna neden olan düşünce kalıplarını ve davranışı yeniden anlamlandırıp, yapılandırarak problem ortadan kaldırılır.

Ücretsiz Bilgi Al
Hipnozla Korkularınızı Yenme
Korkuların hayatını sınırlıyor ve seni engelliyor mu?

Bilinçaltını Yeniden Yapılandırabilirsin. Çaresiz Değilsin.

Kişilerin huzur içerisinde yaşamasına engel; olumsuz duygu yüklerinden kurtulmalarına, kaygı, güvensizlik ve korkularının esaretinde bir türlü ulaşamadıkları yaşam potansiyellerine kavuşmalarına uzman bir yol arkadaşı olarak eşlik ediyorum.


Kendin İçin Bir Adım At ve Ücretsiz Telefon Görüşmeni Al

Korkularından arınmış yarınların için Tamamen Ücretsiz bir telefon görüşmesi

Gülçin Şenil KOŞAR
Bilinçaltı Değişim Koçu, Psikolog

Gülçin Şenil KOŞARMutluluğunuza engel olan tüm korkularınızdan ve olumsuz duygularınızdan özgürleşme yolculuğunuzda sizi tamamen önyargısız birebir anlayarak dinliyor ve uzman bir yol arkadaşı olarak yüzyüze çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz Seansını Al
WhatsappWhatsapp