Top
Teşvikiye Şişli İstanbul +90 542 508 05 37 gulcin@gulcinkosar.com

Bilinçaltı Temizlik İle Öfke Kontrolü

Öfke kontrol edilebilindiğinde, uygunsuz ve yıkıcı bir tepkiye neden olmadığında, doğru ifade edilebildiğinde sağlıklı, insani doğal bir duygudur.
Öflenin bastırılmasında, kontrolsüz saldırgan davranışlara dönüşmeside kişiye ve çevresine zarar veren bir durumdur.
Sağlıklı olan öfkeyi doğru ifade edebilme becerisi kazanmaktır.
Öfke duygunun oluşumuna engellenme, hayal kırıklıkları, haksızlığa uğrama, görmezden gelinme, kandırılma, fiziksel ve ruhsal taciz tehdit altında olma gibi sayabileceğimiz bir çok duygu sebeb olabilir.
Trans altında yapılan çalışmalarla bireyin çocukluk veya daha sonraki dönemlerinde öfke duygusuna sebeb olan durumlar bilinçaltı düzeyde ortaya çıkarılarak yeniden değerlendirilir, anlamlandırılır ve sorun ortadan kaldırılır. Ve verilen telkinlerle öfke duygusunu doğru ifade edebilme alışkanlığı pekiştirilir.
Ücretsiz Bilgi Al
Hipnozla Öfke Kontrolü
Öfkeni kontrol etmekte zorlanıyor musun?

Bilinçaltı Temizlikle Bu Yıkıcı Duygulardan Kurtulabilirsin. Çaresiz Değilsin.

Kişilerin huzur içerisinde yaşamasına engel; olumsuz duygu yüklerinden kurtulmalarına, kaygı, güvensizlik ve korkularının esaretinde bir türlü ulaşamadıkları yaşam potansiyellerine kavuşmalarına uzman bir yol arkadaşı olarak eşlik ediyorum.


Kendin İçin Bir Adım At ve Ücretsiz Telefon Görüşmeni Al

Olumsuz duygularından arınmış yarınların için Tamamen Ücretsiz bir telefon görüşmesi

Gülçin Şenil KOŞAR
Bilinçaltı Değişim Koçu, Psikolog

Gülçin Şenil KOŞARMutluluğunuza engel olan tüm olumsuz duygularınızdan özgürleşme yolculuğunuzda sizi tamamen önyargısız birebir anlayarak dinliyor ve uzman bir yol arkadaşı olarak yüzyüze çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz Seansını Al
WhatsappWhatsapp