Top
Teşvikiye Şişli İstanbul +90 542 508 05 37 gulcin@gulcinkosar.com

Bilinçaltı Yapılandırma İle Duygu Kontrolü

OLUMSUZ DUYGULARDAN ARINMA ÖZGÜRLEŞME!

İnsanoğlu anarahmine düştüğü andan itibaren duygu üretmeye ve biriktirmeye başlar.

Tabi tüm duygular kayıt altına alınıp biriktirilemez. Kayıt altına alınan duygular sıkışmış, boşaltılamamış, enerji döngüsünü tamamlayamamış duygulardır.

Misal bir çocuk korkmuş fakat kaçamamışsa, kızgınlık yaşamış bunu ifade edememiş ise bu enerji döngüsünü tamamlayamamış sıkışmış duygu demektir.

Çocuklar maruz kaldığı her türlü suçlamayı eleştiriyi de kendini savunamayacak durumda olmaktan dolayı doğru kabul eder, kendi eksikliği ve kendi başarısızlığı olarak kaydeder.

Bu döngüsünü tamamlayamamış (sıkışmış duygular) bilinçaltı kayıtlarda yerini alır.

O duyguları biriktirdiğimiz olaylara benzer bir durumla karşılaştığımızda harekete geçer. Birikmiş olumsuz duygular mutlu, huzurlu, kaliteli bir yaşam geçirmemizi engeller.

Ücretsiz Bilgi Al
OLUMSUZ DUYGULARDAN ARINMA ÖZGÜRLEŞME!

Duygularımız bilinçli irademizi kontrol ederler, Eğer yaşamımızda iç huzura, kaliteli bir yaşama sahip olmak istiyorsak. Bu olumsuz duyguların bulunup, boşaltılması enerji döngüsünün sağlanması gerekmektedir.

Bilinçaltı odaklı çalışmaların amacı derinde yatan olumsuz duyguların su yüzüne çıkarılıp, soruna sebeb olan duyguların boşaltılıp kişiyi yaşamında özgürleştirmektir...

SUÇLULUK DUYGUSUNU YENME!

SUÇLULUK DUYGUSUNU YENME!

Suçluluk duygusu toplumsal, dinsel, ailesel değer yargılarının çiğnendiğine inanıldığı düşüncesi sonucu bilinçli veya bilinçsiz ortaya çıkan bir duygudur.

Kişi bu duyguyu geride bırakıp yaşamına devam edemez.

Suçluluk duygusunun beraberinde endişe, korku, kendine güvensizlik, mükemmeliyetçilik, kızgınlık, daima kontrollü olma gibi özellikler görülür.

Bilişsel yönümüzün tam gelişmemiş olduğu erken çocuklyuk dönemlerinde çevre ve aileden aldığımız eleştiriler, şiddet, yaptığımız hatalar sonucu olaylara geniş açıdan bakıp analiz edemeden yapılan tüm yorumları doğru kabul etmekle suçluluk duygusunun yerleşmesinin temel sebeblerini oluştururuz denebilir.

Bilinçaltı düzeyde yapılan çalışmalarla soruna sebeb olan olaylar ortaya çıkartılarak yeniden yapılandırılıp çözümlenir.

Olumsuz duygulardan arınmak ve özgürleşmek mi istiyorsun?

Bilinçaltını Yeniden Yapılandırabilirsin. Çaresiz Değilsin.

Kişilerin huzur içerisinde yaşamasına engel; olumsuz duygu yüklerinden kurtulmalarına, kaygı, güvensizlik ve korkularının esaretinde bir türlü ulaşamadıkları yaşam potansiyellerine kavuşmalarına uzman bir yol arkadaşı olarak eşlik ediyorum.


Kendin İçin Bir Adım At ve Ücretsiz Telefon Görüşmeni Al

Olumsuz duygularından arınmış yarınların için Tamamen Ücretsiz bir telefon görüşmesi

Gülçin Şenil KOŞAR
Bilinçaltı Değişim Koçu, Psikolog

Gülçin Şenil KOŞARMutluluğunuza engel olan tüm olumsuz duygularınızdan özgürleşme yolculuğunuzda sizi tamamen önyargısız birebir anlayarak dinliyor ve uzman bir yol arkadaşı olarak yüzyüze çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz Seansını Al
WhatsappWhatsapp