Top
Teşvikiye Şişli İstanbul +90 542 508 05 37 gulcin@gulcinkosar.com

Bilinçaltı Yeniden Yapılandırma ile Erteleme Sorunu

Erteleme davranışının birçok sebebi olabilir.
Mükemmelliyetçilik ertleme davranışının en önemli sebeplerinden biri olarak görülmektedir. Bununla birlikte motivasyon eksikliği uygun olmayan gerçekleştirilemeyecek hedefler belirlemek, belirsiz hedeflere sahip olmak, kaygı ve başarısız olma duygusuda erteleme davranışına sebep sayılabilecek etkenlerdir.
Erteleme davranışı bir hastalık değildir. Yaşadığınız olumsuz duygular sonucunda yaptığımız bir "kaçınma davranışıdır"...
Erteleme davranışı daha çok aile ve çevre kültürü içinde gelişen ve pekişen bir durumdur.
Katı kontrolcü, mükemmelliyetçi ebeveynlerle yetişen çocuklarda görüldüğü bilinmektedir.
Ertelemeyi alışkanlık halinde getiren bireyler hayatlarının birçok alanında birşeyleri ertleme eğilimi içinde girebilirler... Buda bireyin yaşam kalitesini önemli oranda etkiler..
Analiz yöntemleri ile bireyin geçmişindeki soruna sebeb olan durumlar bulunur. Bilinçaltı düzeyde sorun ele alınarak düşünce kalıpları ve davranışı yeniden değerlendirip yapılandırılarak sorun ortadan kaldırılır.
Ücretsiz Bilgi Al
Bilinçaltını yeniden yapılandırma Erteleme Sorunu
Erteleme alışkanlığını yenmekte zorlanıyor musun?

Bilinçaltını Yeniden Yapılandırabilirsin. Çaresiz Değilsin.

Kişilerin huzur içerisinde yaşamasına engel; olumsuz duygu yüklerinden kurtulmalarına, kaygı, güvensizlik ve korkularının esaretinde bir türlü ulaşamadıkları yaşam potansiyellerine kavuşmalarına uzman bir yol arkadaşı olarak eşlik ediyorum.


Kendin İçin Bir Adım At ve Ücretsiz Telefon Görüşmeni Al

Olumsuz duygularından arınmış yarınların için Tamamen Ücretsiz bir telefon görüşmesi

Gülçin Şenil KOŞAR
Bilinçaltı Değişim Koçu, Psikolog

Gülçin Şenil KOŞARMutluluğunuza engel olan tüm olumsuz duygularınızdan özgürleşme yolculuğunuzda sizi tamamen önyargısız birebir anlayarak dinliyor ve uzman bir yol arkadaşı olarak yüzyüze çözümler üretiyoruz.

Ücretsiz Seansını Al
WhatsappWhatsapp